Wino to nasze życie
Chcemy się nim z Tobą cieszyć

Jesteśmy grupą przyjaciół których początki fascynacji winem sięgają do samego źródła czyli uprawy winorośli i produkcji. Kilka lat wstecz w Mołdawii narodził się pomysł odbudowania małej rodzinnej winnicy, której historia skończyła się praktycznie z końcem drugiej wojny światowej. Po dzień dzisiejszy nie jest to łatwe ale dążąc do celu i mając ogromną pasję i determinację do propagowania win i samej Mołdawii jako kraju w Polsce , stworzyliśmy Muratori, firmę  która ma za zadanie promocję małych rodzinnych europejskich winnic gdzie rozlewy nie przekraczają kilku tysięcy butelek.

Czym starsze…

W sumie to zawsze dobre, w dobrym towarzystwie

W niewielkim stopniu ale również oferujemy wina od większych producentów, ale tylko takie które wywarły na nas wrażenie oraz zostały docenione przez naszych klientów. Jako importer dystrybuujemy nasze produkty sami  hurtowo i detalicznie przy czym nie kwapimy się do współpracy z wielkimi sieciami handlowymi jak super czy hipermarkety. Każdego z naszych klientów, bardziej partnerów bądź przyjaciół  traktujemy indywidualnie i rejonowo. Co oznacza rejonowo? Nie chcemy aby nasze wina tanie lub droższe były dostępne w każdym sklepie za rogiem…

Na stronie znajdziecie państwo około 70% win które są w aktualnej ofercie. Dlaczego nie wszystkie? Ano dlatego, że macie być przecież traktowani indywidualnie.

Vademecum

Poznaj nasze ulubione szczepy win czerwonych oraz białych